مشکلمو به طور خلاصه براتون بیان میکنم: من پسری 28 ساله ک در آذر92 با دختری همشهری خودم در یکی از دانشگاههای شهرستان آشنا شدم که با بررسی رو مشخصاتش اونو همه جوره برای ازدواج مناسب دیدم و بعد باهم قرار گذاشتیم بعد از دفاع پایان نامه ازدواج کنیم و بعد گذشت چندماه خانوادهامونم در جریان قرار گرفتن و ماهم روز به روز به عشق وعلاقمون افزونتر میشد و واقعا یه رابطه عاشقانه و احساسی خوبی داشتیم ک حتی حسادت میکردن به این رابطه. همه چی خوب بود تا اواخر اردیبهشت 94 که پدرم برای تحقیق از خانواده دختر رفتن و یه سری اطاعاتی از پدر دختر بدست آوردن ( اعتیاد و حمل مواد مخدر و زندان و همسر دوم) که برای هضمش براشون سخت بود و به مخالفت اولیه بااین ازدواج بخاطر مشکلاتش پرداختن و بهم راه رو از ناحیه خودشون نشون میدادن و این وسط بعلت جور نبودن شرایط کاری و سربازی من درگیری های گاهی اوقات صورت میگرفت و میگفتن لااقل پایان نامتو دفاع کن برات بریم خواستگاری. من و دختر خانم در بهمن 94 باهم درسمون تموم شد و میخواستیم کم کم مقدمات عقد رو بریزیم و منم با صحبت با خانواده ام و اونام با م از بزرگان فامیل پذیرفتیم که من در این ازدواج علیرغم وجود مشکلات موفق میشوم و با قبول مسئولیت میخواستیم بریم خواستگاری. از طرفی برای دختر هم یه خواستگار توعید اومد ک شرایط کاریش مشخص بودو خاونواده دختر بعلت مخالفت اولیه ما و بیان اینکه خانواده پسر چیزهایی از پدر دختر میدونن که حرمتها شکسته شده به مخالفت پرداختن و طوریکه با اینکه اول از من راضی بودن آب پاکی رو دست دختر ریختن و گفتن تموم کن این رابطه رو. الان من و خانواده ام خیلی مشتاق به این ازدواج هستیم و همه ناراحت از بهم خوردن مراسم خواستگاری اما خانواده دختر حاضر به اینکار نیستن و دختر خانم هم علیرغم دوست داشتن فراوان من ته دلش خالی شده و حاضر نیست با این وضعیت باهام ازدواج کنه و میگه کنار تو احساس خوشبختی نمیکنم من الان حاضرم هر کاری کنم ک از ناحیه من و خانواده ام ک واقعا از ته دل میخایمش برا عروس این خونه شدن. اما اون میگه اگه منو دوست داری برو از زندگیم. این روزا دارم دیوونه میشم و نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید.
  پاسخ با نقل قول پاسخ با نقل قول Top | #2 moshaver در این مورد حتما " با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
دفتر قیطریه:
۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
دفتر سعادت آباد:
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
دفتر شریعتی:
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

بهترین مشاور دختر ,ازدواج ,خانواده ,ویژه ,دفتر ,مخالفت ,ویژه دفتر ,دختر خانم ,بریم خواستگاری ,مخالفت اولیه ,خانواده دختر منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان دانلود کارتون ، آهنگ جدید تنها چت چت روم فارسی اينورتر دانفوس Aqua پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان اجناس فوق العاده تابلو ، تابلو سازی ، تابلو چلنیوم ، تابلو سازی چلنیوم تابلوسازی به شیوه های تابلو چلنیوم - تابلو برجسته - تابلو استیل بزرگترین پایگاه ادیت و اضافات بازی های رایانه ای